13 Haziran Haftası Etkinlikleri

13 Haziran Dünya Albinizm Farkındalık Günümüz yaklaşıyor ve bizimde dernek olarak heyecanımız artıyor.

Tüm dostlarımız için bir araya gelebileceğimiz güzel etkinlikler planladık.

İLK etkinliğimiz:

9-10 Haziran Cumartesi ve Pazar günleri AVM'lerde buluşuyoruz. aşağıda isimlerini vereceğim AVM'lerde dostlarımız standaların başında sizi karşılayacaklar. Dilerseniz Albinizm'i insanlara anlatmak ve bu güzel etkinliğe katkıda bulunmak için standlarımızda olacak dostlarımıza yardımcı olabilirsiniz.

Hangi AVM'lerdeyiz? İstanbul Maltepe Park CarrefourSA İstanbul MetroCity AVM İzmir Mavi Bahçe AVM Ankara AnkaMall AVM Adana Optimum AVM

İKİNCİ etkinliğimiz:

Her yıl yaptığımız ve artık gelenekselleşen iftarımız. Bu yıl son kez 13 Haziran haftasına denk gelen Ramazan ayında son kez iftarı yine birlikte yapalım istedik. 11 Haziran Pazartesi günü, İstanbul Maltepe sahilde etkinlik alanında buluşalım istiyoruz ve tüm dostlarımızı davet ediyoruz. İstanbul Maltepe'de dolgu alanda yer alan bu etkinlik alanı hem iftarımız için uygun hem de çocukların eğlenmesi için oldukça müsait bir alan. Alana geldiğinizde Kartal yönüne doğru 2. girişten girip Beltur'un arkasında yer alan Camii'in olduğu alanda olacağız. Ayrıca bulunacağımız yere yakın birde büyük bir Türk Bayrağı mevcuttur.

Üçüncü etkinliğimiz:

Avrupa Albinizm topluluğu ile organize ettiğimiz, bir gözümüzü göstererek çektiğimiz fotoğrafları sosyal medya üzerinden paylaştığımız etkinliğimiz. 13 Haziran gün boyunca tüm gün fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Detaylar için lütfen BURAYA TIKLAYIN:

Ve son olarak...

13 Haziran çarşamba günü, Ankara'da derneğimizce davet edilen Sağlık bakanlığı temsilcileri, TÜSEB (Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı) temsilcileri, Birleşmiş Milletler temsilcileri, Millet vekilleri, değerli bürokratlar ve derneğimizin değerli bilimsel komite üyeleri olan hocalarımızın da katılacağı bir iftar yemeği organize ediyoruz. Bu sayede devlet tarafında farkındalık oluşturmak ve ihtiyaçlarımızı ilk ağızdan iletmeyi hedefliyoruz.

Tüm bu etkinliklere yüksek düzeyde katkı sağlamanızı umuyor şimdiden 13 Haziran Dünya Albinizm Farkındalık Gününüzü kutluyoruz.

#IAAD #albinizmdernegi #albinismawarenessday #albinizm