Albinizm Konferansina Davet

2. Ulusal Albinizm konferansımızın program ve kayıt duyurusunu yapmaktan gurur duyarız.


Daha önce ön bilgilendirmesini yaptığımız üzere 2 Ekim 2016 Pazar günü İstanbul'da hepimiz için faydalı konukların katılacağı, diğer albinizmli kişiler ve aileler ile tanışma, sohbet etme, bilgi paylaşma şansı bulacağınız, uzmanlardan merak ettiğiniz


soruların cevabını dinleyip aklınızdakileri sorabileceğiniz, en önemlisi dostane bir ortamda bizlerle buluşmak için bu önemli konferansa davetlisiniz.


Organizasyonu amatör duygularımızla kaynağımız olmadan yardımlarla ve özveri ile hazırladığımızı belirtir, bu süreçte sizler için çocuklarınızın konferans sırasında rahat etmesi için bir çocuk odası olan konferans yeri bile ayarladığımızı belirtmek isteriz.


Sevgili dostlar, aşağıda ayrıntılarını göreceğiniz etkinlik için herşeyden önce sizlerin katılımının önemli olduğunu belirtmek isteriz. Bu sebeple 2 dakikanızı ayırıp kayıt formunu doldururmanız bizim için çok önemlidir. Hepinizin katılımını beklediğimizi belirtmek isteriz.

Saygılarımızla,

ALBİNİZM DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

KAYIT FORMU İÇİN TIKLAYINIZ:

KÜNYE

Tarih : 2 Ekim 2016 Pazar

Saat : 09:00 – 18:00

Yer : Turkcell Maltepe Teknoloji Plaza - Yeni Mahalle, Pamukkale Sok. No:11 Soğanlık - Kartal / İstanbul

Yer Tarifi: Kadıköy - Kartal Metro hattında Hastane-Adliye durağında inip 4. Çıkıştan çıkıyorsunuz. Yürüyen merdivenlerden yer seviyesine çıktığınızda karşınızdaki sokağın sonuna kadar yürüyorsunuz. Yolun sonuna doğru sol tarafta binayı göreceksiniz.