I. Ulusal Albinizm Konferansi


1. Ulusal Albinizm konferansımızın program ve kayıt duyurusunu yapmaktan mutluluk duyarız. Daha önce ön bilgilendirmesini yaptığımız üzere 7 Eylül 2014 Pazar günü Ankara da hepimiz için faydalı konukların katılacağı, diğer albinizmli kişiler ve aileler ile tanışma, sohbet etme, bilgi paylaşma şansı bulacağınız, Uzmanlardan merak ettiğiniz soruların cevabını dinleyip aklınızdakiler sorabileceğiniz, en önemlisi dostane bir ortamda bizlerle buluşmak için bu önemli konferansa davetlisiniz.

Organizasyonu amatör duygularımızla kaynağımız olmadan yardımlarla ve özveri ile hazırladığımızı belirtir, bu süreçte sizler için çocuklarınızın konferans sırasında rahat etmesi için bir çocuk odası olan konferans yeri bile ayarladığımızı belirtmek isteriz.

Sevgili dostlar, aşağıda ayrıntılarını göreceğiniz etkinlik için herşeyden önce sizlerin katılımının önemli olduğunu belirtmek isteriz. Bu sebeple 2 dakikanızı ayırıp kayıt formunu doldururmanız bizim için çok önemlidir. Hepinizin katılımını beklediğimizi belirtmek isteriz.

Saygılarımızla

ALBİNİZM DERNEĞİ YÖNETİM KURULU

KÜNYE

Tarih : 7 Eylül 2014 Pazar

Saat : 09:00 – 18:00

Yer : ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri 428.Sokak Sonu 06530 100.Yıl / ANKARAKorki için tıklayınız

PROGRAM

AYRINTILI ULAŞIM BİLGİLERİ

  1. Kişisel araçlarınız ile geliyorsanız

Araba ile gelecek olan ve navigasyon kullanacak olanlar aşağıdaki adresi girebilirler:

Adres: İşçi Blokları Mh., 1540. Sokak (420. Sk.) No:100, Ankara (0312) 287 7338 Kroki görmek isterseniz bu bağlantıdan görebilirsiniz:

  1. Toplu taşıma araçlarını tercih ediyorsanız

Kızılay’dan dolmuş ile gelebilirsiniz, bunun için Kızılay meydanındaki Güvenpark dolmuş duraklarından Balgat/100.Yıl dolmuşuna bineceksiniz. Şoföre Vişneliğe gideceğinizi belirtirseniz sizi yakın bir yerde indirecektir (tavsiyem 100. yıl Migros ta inmeniz) Migrostan 1536. Sk. a girip sokağın sonuna kadar gidin ve sağa dönün 1538. sokağa girmiş olacaksınız, buradan ilerlediğinizde ileride solda ODTÜ Mezunlar Derneği Vişnelik Tesisleri ni göreceksiniz.

Otobüs ile

  • Kızılaydan 132 numaralı ÇUKURAMBAR YÜZÜNCÜ YIL – ULUS

  • Keçiören/Aşti den 417 numaralı AKTEPE - ÇUKURAMBAR – YÜZÜNCÜYIL

Otobüslerine binerek 10817 Ezgi Evleri durağında inerek dolmuş için tarif ettiğimiz yoldan tesise ulaşabilirsiniz. İlgili otobüğs hatlarının ve durağın ayrıntılarını bu bağlantıdan bulabilirsiniz.

KONFERANS NOTLAR

Bildiğinzi üzere konferansımızı kısıtlı imkanlarımız dahilinde en güzel şekilde gerçekleştirmek için çaba içerisindeyiz. Bu kapsamda konferansımıza katılımı da ücretsiz olarak sağlıyoruz. Programımızda belirtilen ve bir öğleden önce bir öğleden sonra olacak Çay/kahve arasındaki ikramlar Derneğimiz tarafından karşılanacaktır. Öğle yemeği ise ODTÜ Menzunları Derneği sosyal tesisinden faydalanacağız

Günün menüsü: Çorba+salata+Izgara (20TL)

Menü fiyatından Derneğimize özel olarak %5 indirim sağlanacaktır.

Bilgilerinize sunarız.