YÖNETİM KURULUMUZ

Ali Şengöz

08.08.1981 tarihinde Bursa da doğdu. Ortadoğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde Lisans ve Yüksek Lisans eğitimlerini tamamladı, halen doktora eğitimine devam etmektedir. Özel sektörde İnşaat Mühendis olarak, proje tasarımı konusunda çalışmaktadır.

 

Albinizm konusunda ilk hareketi kendi web sitesini kurarak başlatmıştır (www.alisengoz.com). Albinizm üzerine kurulan ilk forum da onun eseridir; Türkiye’de ilk kez albinizm üzerine bilgi ve deneyim bu platform üzerinden paylaşılmıştır. Kendisi albinizm sahibidir.

Hakan Çalışkan

Cemal Kırdar

26 Aralık 1986 yılında Ordu'nun Ünye İlçesi'nde doğdu. Evli ve Eylül isminde bir kızı var. Sakarya Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümünden mezun oldu. Bir çok uluslararası firmada İnsan Kaynakları ve Kalite Eğitim departmanlarında eğitmenlik ve yöneticilik yapmistir. Bunun yanı sıra, 22 yıldır da profesyonel olarak animatörlük, sunuculuk ve tiyatro oyunculuğu yapmaktadir.

cemal.kirdar@albinizm.org.tr

Sultan Süheyla Turan

14 Şubat 1997 tarihinde Denizli'de doğdu. Marmara Üniversitesi Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde eğitim hayatına devam etmekte. Albinizm sahibi eniştesi sayesinde dernekle tanışmış olupö gönüllü olarak çalışmalarımıza destek vermektedir.

Derya Seven

10.08.1975 tarihinde İstanbul’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümünden mezun oldu. İş hayatına 1998 senesinde başlamış olup, uluslararası bir inşaat firmasında Mimari Koordinatör pozisyonunda, yönetici olarak çalışmaya devam etmektedir. Evli ve 2008 doğumlu bir kız, 2016 doğumlu Albinizmli bir erkek olmak üzere iki çocuk babasıdır.

Moti Romi

15.Ocak.1981 tarihinde İstanbul‘da doğdu. Marmara Üniversitesi İşletme Enformatiği Bölümü’nden mezun olduktan sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde MBA mastırını tamamladı. Halen global bir şirkette İş Geliştirme Danışmanı olarak görev yapmaktadır. 

moti.romi@albinizm.org.tr

Please reload

Pinar Koşar

31 Mayıs 1981 tarihinde İstanbul'da doğdu. Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Programcılığından mezun oldu. 2002 yılından beri çeşitli uluslarasi firmalarda Raporlama Uzmanı olarak gorev almaktadir. Evli ve bir çocuk annesidir. Kuzeninin oğlu albinizm sahibi oldugundan Albinizm Derneği'ne gonullu destek vermektedir.

Serkan Özorman | Başkanımız

16.kasım 1981 tarihinde Istanbul'da doğdu. Ön lisans eğitimini Anadolu Universitesi'nde tamamladı. 2004 yılından bu yana, uluslararası faaliyet gösteren bir firmalarda Depolama, Lojistik ve Sipariş Yönetimi uzerine çalışmaktadır. Evli ve Albinizm'li bir çocuk babasıdır.

Ebru Eymur

Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunudur. Uzun yıllar otomotiv sektöründe farklı markalarin satış departmanlarinda görev alarak, hedef odaklı, müşteri memnuniyeti öncelikli olarak otomobil ve yan ürünlerinin satışı konusunda tecrübe kazanmıştır. Eymur, Antalya Hyundai Bayisi olarak faaliyet gösteren Cangarlar A.Ş. de Satış Müdürü pozisyonuna yükselmiştir. Çalıştığı süre boyunca birçok kez şirket içinde kendi tasarladığı satış eğitimlerini vermeye devam etmiştir.

Profesyonel hayatının yanı sıra Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Derneği Antalya Subesi'nde gorev almistor. Dernege üye olduğu dönemde “Albinizm’ in Farkında Ol Varlığınla Destek Ol” projesini hayata geçirmiş ve JCI Türkiye yönetiminin dikkatini çekerek, takip eden yıl bu projenin JCI Türkiye bünyesinde gerçekleştirilmesine karar verilmesini sağlayarak, projeden sorumlu Ulusal Direktörlüğü'nu üstlenmiştir. Bu proje ile Türkiye Albinizm Derneğinin Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Eymur, bunun yanı sıra pek çok sosyal yardım projelerinde gönüllü olarak görev almaktadır.

20 yıllik tecrubesinde, bulunduğu projelerin tarafına sağladığı katkı ve bilgi birikimini de kullanarak satış konusunda hedeflerinizi nasıl gerçekleştireceğinizi; fark yaratarak lider müşteriler için yol haritası nasıl oluşturabileceğinizi; duygu ve düşünce yapımızdaki anlık değişimini kontrol altına alarak işinize olumlu yansımasını nasıl sağlayabileceğinizi ve işinizde nasıl marka olabileceğinizi verdiği eğitimlerde katılımcılara aktarmaktadır.   

Yaklaşık 1,5 yıldır Access Consciousness Bars Uygulayıcısı ve Eğitmenliğini yapan Eymur, satış alanında eğitim vermeye ve çeşitli kurum ve akademiler ile işbirliğini yürütmeye devam etmektedir.

Burcu Keskin

01.05.1975 tarihinde Manisa’da doğdu. Yıldız Teknik Üniversite’sinden mezun oldu. çeşitli uluslararası firmalarda, bilişim alanında yönetici olarak çalışmaya devam etmektedir.

 

Facebook’da Albinizm Dostları grubunu kurmuştur. Dünya’da albinizmin tanı ve tedavileri üzerine ve albinizm ile yaşamak konusunda araştırmalar yapmaya, edindiği bilgileri grup üyeleri ile paylaşmaya, albinizm sahibi çocuğu olan yeni ailelere, edindiği bilgiler ışığında destek olmaya devam etmektedir.

 

Sohbet ve tanışma amaçlı düzenlenen buluşmalar ile başlayan süreç, resmiyet kazanması ve daha amaca yönelik çalışma yapılabilmesi amacıyla derneğe dönüştürülmüştür. 2010 doğumlu, albinizm sahibi bir oğlu ve eşi ile birlikte Hollanda'da yaşamaktadır.

Please reload

Albinizm Derneği, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olarak Albinizm sahibi yetişkinlere ve Albinizm sahibi çocuğu olan ailelere destek olmak amacıyla faaliyetlerini 2013 senesinden beri sürdürmektedir.

SOSYAL MEDYA'DA BULUŞALIM!
  • Facebook - Black Circle
  • Twitter - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
2016 @ Albinizm Derneği, Türkiye. Her hakkı saklıdır.